Shuffle Percussion Group wint publieksprijs en vakjuryprijs bij Amphion Open.

16 September was het zover, Shuffle stond in de finale van Amphion open. Met 7 talentvolle finalisten was het een spannende strijd. Dansers, singer-songwriters, een band en Shuffle betraden het podium om op eigen wijze het publiek te doen verbazen. Een energieke set van 15 minuten werd opgevoerd. De melodische klanken van kalimba’s gaven een dynamische wending aan de set waarna het uitbarstte in een knallend einde.
 Het resultaat? Zowel de felbegeerde juryprijs als de publieksprijs gingen mee naar huis! Een enorme prestatie waar we als groep enorm trots op mogen zijn. Vakjuryvoorzitter Bart Kiers benadrukt: “We hebben veel moois gezien en gehoord maar er was één act waar daadwerkelijk alles klopte: Shuffle Percussion”.